Etkinlikleriniz İçin Sanal Görsel Çözümler

Video Mapping

Outdoor Video Mapping

Bina, duvar veya dev zeminler üzerinde, birden fazla projeksiyon cihazı ile özel yazılım ve video animasyonun birleşimi olan bir sistem kullanarak, özel tasarımlarla göz kamaştırıcı bir etkileşim sunmaktayız. Outdoor sunum, şov ve reklamlarınıza üçüncü bir boyut kazandırmakla kalmıyor, günümüzün teknolojisine ayak uydurarak, hedef kitlenin dikkatini yüksek oranda çekiyor.

Freelusion

Topluma açık işletmeler, tiyatro, özel davet ve benzeri organizasyonlar için kullanılan alanlarda uygulanmakta olduğumuz ve dokunabileceğiniz hissi uyandıran ve boyut sınırı olmayan prodüksiyonlarımız, herhangi bir zemin üzerine kurgulanabiliyor ve isteğe göre tasarlanmış interaktif uygulamalarla da destekliyoruz.

Virtual Games / Augmented Reality

Türkçeye ‘artırılmış gerçeklik’ olarak çevirebileceğimiz Augmented Reality; bulunduğumuz ortamdaki gerçek görüntü üzerine, gerçek zamanlı olarak 3 boyutlu model, animasyon, film, ses, gibi nesneler ekleyip, daha zenginleştirilmiş bir ortam sağlayan teknoloji olarak tanımlanabilir.

Augmented Reality sayesinde etkileşim içinde olmak istediğimiz herhangi bir şeyi örneğin akıllı telefonlarda, ya da bilgisayarımızdaki bir kamera aracılığıyla, ya da bir perdede gerçek dünyada pozisyonlandırabilir ve işlevsel hale getirebiliriz. Yaratılan görüntü neredeyse gerçek dünyanın içindeymiş gibi gösterilebiliriz.

Diğer Örnekler

Outdoor Video Mapping (Almaty)